63 сесія 6 скликання

Рішення №609 "Про закриття погосподарського номера"

Рішення №610 "Про передачуземельних ділянок громадян до земель запасу сільської ради"

Рішення №611 "Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Волковій Ларисі Семенівні"

Рішення №612 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дідику Михайлу Григоровичу"

Рішення №613 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пийводі Василю Миколайовичу"

Рішення №614 "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Скорич Валерію Павловичу"

Рішення №615 "Про надання дозволу на розробку пректу із землеустрою земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Щавінській Наталі Григорівні"

Рішення №616 "Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Вовк Романа Петровича"

Рішення №617 "Про резервування земельних ділянок для учасників АТО"

Рішення №618 "Про розгляд рішення Чернівецького районного суду від 02 березня 2015 року"

Рішення №619 "Про розгляд рішення Чернівецького районного суду від 02 березня 2015 року"