67 сесія

рішення №638 "Про встановлення єдиного податку на 2016 рік на території Борівської сільської ради"

рішення №639 "Про встановлення транспортного податку"

рішення №640 "Про встановлення на 2016 рік ставки акцизного податку"

Рішення №641 "Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2016 рік"

рішення №642 "Про затвердження ставок земельного податку по населених пунктах територіальної громади"

рішення №643 "Про внесення змін до рішення 61 сесії 6 скликання №585 від 28 січня 2015 року"

рішення №645 "Про передачу земельних ділянок до земель запасу сільської ради"

рішення №646 "Про надання дозволу на виготовлення техдокументації по встановленню меж земельної ділянки гр. Гоменюку Вадиму Васильовичу"

рішення №647 "Про надання дозволу на виготовлення техдокументації по встановленню меж земельної ділянки гр. Кучковському Станіславу Марковичу"

рішення №648 "Про надання дозволу на виготовлення техдокументації по встановленню меж земельної ділянки гр. Юр Любові Євгеніївні"

рішення №649 "Про надання дозволу на виготовлення техдокументації по встановленню меж земельної ділянки гр. Лутковському Анатолію Вікторовичу"

рішення №650 "Про затвердження техдокументації із землеустрою гр. Бубело Анатолія Федлровича"

рішення №651 "Про затвердження техдокументації із землеустрою гр. Політанській Валентині Каспрівні"

рішення №652 "Про затвердження проекту землеустрою гр. Лутковській Наталії Василівні"

рішення №653 "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Дідик Світлані Володимирівні"

рішення №654 "Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою гр. Пипко Володимиру Дмитровичу"

рішення "655 "Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для розміщення торгової точки"

рішення №656 "Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою гр. Сінченко Катерині Анатоліївні"